icon

Dream League Soccer 2019

6.12

4.5

610

Şimdi en iyi futbol takımını bir araya getirme zamanı

26.3M

Bu uygulamayı oyla

Dream League Soccer, Avrupa'dan çeşitli takımların yarıştığı hayali bir ligin en alt sırasında mütevazi başlangıçlarla oyuna başlayan takımınızı zafere taşıyacağınız bir futbol oyunudur.

Oyuna başladığınızda ekipmanlarınızı tasarlamanız, bir takım ismi ve bir kaptan seçmeniz gerekir. Tüm bunları tamamladığınızda, daha fazla hak iddia etmek ve daha çok zafer kazanmaya başlamak için yenmeniz gereken sıradan takımlara karşı bir ligde oynamaya başlayabilirsiniz.

Maceranız sırasında takımınızı farklı açılardan da yönetebilirsiniz: stadyumu geliştirmek, yeni stratejiler denemek, sözleşmeler yapmak, oyun dizilimi için durumu kontrol etmek. Hepsi maçın gidişatını etkiler.

Fakat gerçek eğlence, oyun simülatörü girdiğinde başlar. Sadece üç tuşa sahipsiniz: pas atma, topa vurma ve muhteşem oyun kurgusundan keyif almak için ihtiyacınızdan çok daha fazlasına sahip olacağınız orta vuruş. Tüm bu seçeneklerle defans yapabilir, pas atabilir, sahada top sürebilir, gol atmak için topa plase yapabilirsiniz. Kısacası, bu üç tuşla birlikte futbol oynayabilirsiniz.

Dream League Soccer, Android için geliştirilmiş muhteşem bir futbol oyunudur. Eğlenceli bir oyun kurgusuna, iyi grafiklere ve sayısız ünlü takım ve oyunculara sahiptir.
Notlar

Dream League Soccer OBB dosyasını indirmek için Google Play hesabınız ile oyuna kaydolmanız gerekicek.

X